Doprava a platba

Dopravu na určenú adresu Vám zabezpečíme pomocou nižšie uvedených prepravcov. Náklady na dopravu sa líšia podľa zvoleného spôsobu dopravy, platby a rozmeru objednaného tovaru. Konkrétny spôsob dodania si zvolíte pri dokončovaní objednávky v sekcii "košík".

Zásielkovňa

Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň po odoslaní na výdajnom mieste v okolí vášho bydliska (aktuálne je to okolo 7000 výdajných miest). 

Cena prepravy pri platbe vopred (to je prevodom či kreditnou kartou) je 3,99 €, v prípade dobierky je to 4,99 €.

DPD alebo PPL

Moderné a rýchli dopravcovia zaručujú dodanie zásielky do dvoch pracovných dní od odoslania. Nad balíčkom máte tiež absolútnu kontrolu. V deň doručenia Vám prepravca dá vedieť jednohodinová rozmedzí, kedy kuriéra čakať, s ním sa dá tiež dohovoriť na inom čase / mieste blízko. Prepravca toleruje maximálna hmotnosť balíka 24 kg, obvod 300 cm a dĺžka jednej strany 150 cm.

Cena za prepravu pri platbe vopred (to je prevodom či kreditnou kartou) je 7,99 €, v prípade dobierky je to 9,99 €.

TOPTRANS

Vynikajúci přepravca, zameraný na rozmernejšie, ťažšie a krehkejšie objednávky. Cena dopravy sa určí automaticky podľa hmotnosti a vzdialenosti od nášho centra. Váha a množstvo balíkov sú neobmedzené, jediný limit je maximálna dĺžka balíka 230 cm.

Cenu zistíte tak, že po označení typu prepravy zadáte do tabuľky PSČ a meno obce a kliknete na tlačidlo "Získať cenu". Potom sa cena zobrazí vo vedľajšom rámčeku "Zvoľte typ platby".

Osobný odber

Zadarmo. Tovar si vyzdvihnete v našom kamennom obchode na adrese Hodonínská 306, Dubňany 696 03, Česká republika. Po odoslaní objednávky prosím čakajte na potvrdenie, že je Váš tovar v predajni pripravené. Možno zaplatiť na predajni (v hotovosti alebo kreditnou kartou), alebo online - prevodom či kartou.

Individuálne

Môže sa stať, že vaša objednávka obsahuje špeciálny typ tovaru, ktorý štandardné prepravcovi nie sú schopní prepraviť. V takom prípade cenu a spôsob dopravy sa riešime na mieru po prijatí objednávky. Keďže máme aj veľké, rozmanité a kvalitný tovar, nechceme v tomto prípade používať paušálne platby za dopravu, preto si dávame tú prácu a riešime dopravné individuálne.

Vďaka možnosti spájať rozvoz k viac zákazníkom sme často schopní ponúknuť veľmi zaujímavú cenu. Týka sa veľké vinárske technológie, obalov, kadí, debien, veľkých substrátov a hnojív a pod.

Znalostiv odbore na trhu

Skvelé cenyjedny z najlepších

Dopravauž od 3,99 EUR

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rýchlosťdodania a dopravy