Ostatné služby

VEĽKOOBCHOD SO SKLENIČKAMI

Vinárskym spolkom, vinárstvom, hotelom, reštauráciám a ostatným spolkom či inštitúciám ponúkame kvalitné české poháre za výhodné ceny. Viac informácií na špeciálnom webe www.sklo-vinarskydum.cz.

POTLAČ SKLENIČIEK

Rovnako vykonávame potlač pohárov podľa Vašich požiadaviek. Viac informácií na špeciálnom webe www.sklo-vinarskydum.cz.

VEĽKOOBCHOD S FĽAŠKAMI NA VÍNO

Vďaka exkuzívnej zmluve s kyjovskými sklárňami dodávame vinárom fľaše za zavádzacie ceny a prevádzkujeme aj vlastnú paletovú prepravu. Pre viac informácií nás kontaktujte na sklo@vinarskydum.cz alebo na čísle +420 777 901 711.

PORADENSTVO

Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti vinárstva a záhradkárstva. Náš personál je vyškolený a tovar, ktorý predávame tiež používa pre vlastné hospodárstvo. Informujte sa v našej predajni, na čísle +420 777 903 432, alebo na maile eshop@vinarskydum.cz.

ODBORNÁ DEGUSTÁCIA VÍN - PREDNÁŠKA

Pre záujemcov o odbor vinárstva je po dohovore možnosť zaistenia prednášky na rôzne vinárske témy, ako napríklad umenie degustácie, technológie výroby vín, vady vín a pod. Prednášajúci má bohaté skúsenosti z oblasti výroby vína, vinárstva a degustácie. Je tiež držiteľom medzinárodného certifikátu SOMMELIER akreditovaného MŠ SR a Medzinárodných degustátorských skúšok podľa noriem EÚ. Pre viac informácií nás kontaktujte na zkopecek@vinarskydum.cz alebo na čísle +420 777 901 711.

UBYTOVANIE A SKLEP

V areáli vinárskeho domu Kopeček v dubňanoch sa nachádza aj penzión. Viac informácií na jeho samostatnom webe www.penzion-vinarskydum.cz

VINÁRSTVO

Zbyněk Kopeček, majiteľ Vinárskeho domu Kopeček, je známym degustátorom na mnohých významných výstavách. Je držiteľom Medzinárodných degustátorských skúšok podľa noriem EÚ, dvojnásobným držiteľom sommelierskych skúšok a stále si dopĺňa vedomosti i vzdelanie vo vinárskom odbore. Vďaka tomu je veľmi náročný na svoje vlastné produkty.

Vína rodinného vinárstva sú vyrábané v malých a exkluzívnych šaržiach, maximálne 1000 fliaš. Pôvod hrozna je výlučne z vinárskej trate Dubňanská hora, či už z vlastných viníc obhospodarovaných tradičným "motykovým" spôsobom členmi rodiny, alebo od susedných pestovateľov.

Vinárstvo získava mnoho ocenení z významných výstav a súťaží, ako napríklad titul Šampinón Rulandských bielych na súťaži Galéria Rulandských vín SR, Šampión odrody Grand Prix Vinex, Zlatá a strieborná medaila na medzinárodnej súťaži Cuvee 2018 a pod.

Aktuálne ponúkané vína sú k dostaniu na eshope, odkaz zde >>

Znalostiv odbore na trhu

Skvelé cenyjedny z najlepších

Dopravauž od 3,99 EUR

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rýchlosťdodania a dopravy