Úvodná strana » Vinohrad a pivnica » Vo vinohrade » Postreky a prípravky na ochranu rastlín » Postrekovače

Fotografie sú len ilustračné a môžu sa líšiť od tovaru.

Postrekovač Neptún 15 l

Kód produktu: 0177

Profesionálny chrbtový postrekovač na vykonávanie postrekov na voľných plochách, skleníkoch, vinohradoch, plantážach ....

  nemalo by Vám chýbať

109,76 € 90,71 € Bez DPH

skladom
- +

Chrbtový postrekovač Neptun Super  15 l je určený na vykonávanie postrekov na voľných plochách, v skleníkoch - zeleniny, okrasnýc  rastlín, neveľkých vinohradoch a jahodových plantážach.

Náhradné diely sú bežne dostupné, možnosť zaslania. Objednávky  dielcov podľa  kódov uvedených na schéme výrobku (v návode na použitie).

Výhody: jednotlivé diely  postrekovače Neptún sú vyrobený z trvanlivého a vysoko chemicky odolného materiálu. Unikátne riešenie  umiestnenie pumpy a  tlakového  vojne vnútri zásobníka zaručuje bezpečný a konštantný tlak v teleskopickej tyči. Na spúšťacím ventilu je umiestnený manometer ktorý slúži ku kontrole tlaku vo válci.Tlak v postrekovači možno  nastaviť v rozmedzí  0,10 MPa poloha I. do 0,30 MPa poloha II.,&Nbsp; páčkou umiestnenou na hornom veku zásobníka.&Nbsp; možnosť výmeny trysiek v koncovke teleskopickej tyče umožňuje vykonávať postreky plošné, pásové i bodové.

Ďalšie praktické funkcie sú nastaviteľné postrekovacie tyč od 0,6 m do 1,2 m, manometer umiestnený na zavádzacom ventilu a komfortný systém nosných popruhov.

Postrekovač Orion Super 12 l

1 455,00 €
+ -
ks
skladom

Orion Super 3 l

1 539,00 €
+ -
ks
skladom

Postrekovač Orion Super 6 l

1 279,00 €
+ -
ks
skladom

Znalostiv odbore na trhu

Skvelé cenyjedny z najlepších

Dopravauž od 3,99 EUR

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rýchlosťdodania a dopravy