Tabuľka. čokoláda horká 9 ks, štvorce s ovocím 110 g
Čokoláda s lyofilizovaným ovocím prémiovej kvality.

Sme profesionáli
rozumieme vínu
Skvelé ceny
jedny z najlepších

Preprava k vám
už od 3,99 €

Zákaznícka podpora
telefonicky a online

Rýchle spracovanie objednávky
od balenia po prepravu
Vzhľadom k vysokým letným teplotám nezasielame čokolády kuriérom – k dispozícii sú iba na osobný odber.
Ručne vyrobená čokoláda v prémiovej kvalite z týchto najlepších surovín. Choco Bonté je chránená dielňa v samom srdci Hané v Olomouci, meste s dlouhou čokoládovou tradíciou.
Lyofilizované. Je to znak mrazu, sušeného. Prak? Ovoce potom neprijde v podstate o nic. A vďaka tomu ani vy. Vôňa, vitamíny a príjemne kyslá chuť tam zostanú, kde majú. Na výraznú horkú čokoládu.
Složeni:
- Kakaové maslo, cukor, kakaové maslo, kakaový likér, lizované ovocie 10% (ostružina, broskev, granátové jablko, dýň, rakytník, klikva, brusinka, kokos, malina, čerešne, ananás) v rôznych pomä ru, emulgátor: sójový lecitín, pryrodní vanilkový extrakt.
- Obsah kakaovej sušiny v čokoládové čerešni nejméně 64%.
- Může obsahovat stopy sóji a iné suché plody a oxidáciu siřičitého.
- Hmotnosť 105g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Darčeky a pochúťky nielen pre vinárov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.